Ano, je to tak. Již 14 let působíme jako přední odborníci na trhu v prodeji a servisu vířivých van a swim spa. I proto je nám líto, že jsme z důvodu ochrany naší dobré pověsti, obchodního jména a zodpovědnosti vůči vám všem byli „donuceni“ přistoupit k vydání tohoto prohlášení, a bránit tak obchodní značku Canadian Spa International® proti opakovaným a lživým pomluvám a neetickým obchodním praktikám konkurence.

Společnost SPA Studio s.r.o. patří mezi špičky na českém trhu v oblasti prodeje vířivek, swim spa a spa doplňků, o čemž svědčí spokojenost již více než čtyř tisíc zákazníků, kteří vířivé vany značky Canadian Spa International® užívají po dlouhou dobu a s minimem reklamací. V poslední době se však začaly objevovat pomluvy typu: „SPA Studio prodává nekvalitní čínské šunty“, či dokonce řeči o lživé a klamavé reklamě. Můžete si být jisti, že takovému prodejci jeho vlastní značka a obchodní dovednosti neumožňují nic jiného, než zoufale lhát a vymýšlet si nesmysly.

A na to musíme reagovat! Světově uznávaná značka Canadian Spa International® je na evropském trhu již od roku 2009 a má obchodní zastoupení ve více než 25 státech po celém světě. Každý z autorizovaných prodejců je držitelem distribuční licence s omezenou platností na 24 měsíců, a to z důvodů ověřování odbornosti prodeje a dodržování přísných servisních podmínek. Tato značka své výrobky osazuje pouze komponenty od renomovaných výrobců a tím se svou celkovou kvalitou zařazuje mezi světovou špičku. Spolupracuje pouze s nejlepšími společnostmi v našem oboru, jako jsou kanadské Gecko®, CG Air®, Balboa®, CMP Jets, Lucité acrylic, Aristech atd..

Opětovně informujeme zákazníky a partnery, že produkty značky Canadian Spa International® jsou dle modelových řad částečně kompletovány v Asii, Americe a v Kanadském Montrealu. Z důvodu flexibility nabídky, širokého spektra technologií a individuality objednávky každého klienta, probíhá finální osazení a kompletace produktů v České republice. Snažíme se být maximálně konkurenčně schopni, a proto si stále zachováváme tento částečně výrobní outsourcing, který nám poskytuje nejen výjimečný progres v inovacích a zaváděných změnách, ale především bezkonkurenční cenovou dostupnost v naší úrovni kvality zpracování. Tímto garantujeme 100% autenticitu každého produktu a jeho nejvyšší možnou výstupní kvalitu, včetně finálního ozkoušení produktu před jeho instalací u klienta.

Vždy se snažíme dodržovat co nejpřísnější kritéria, která klademe nejen na samotný výrobek, ale i na své zaměstnance a jimi odvedenou práci. Vše s ohledem na 100% spokojenost vás, našich zákazníků. A díky tomu se za svou práci můžeme s čistým svědomím postavit a zaručit.

Věříme, že poctivá a svědomitě odvedená práce, kvalitní výrobky a zejména spokojení zákazníci jsou tou skutečnou a pravdivou „recenzí“ každé firmy, zatímco očerňování a mystifikace je jen výrazem slabosti a nekonkurenceschopnosti.

V případě jakýchkoliv pochybností nás můžete kdykoliv kontaktovat nebo navštívit, ať už na některé pobočce Spa Studia, nebo u našich autorizovaných prodejců. Ochotně vám bude představen každý detail vířivky či swim spa, a to jak zvenku, tak i zevnitř. Upozorňujeme, že díky náhledu do vnitřností spa, je možné i laickým pohledem vyhodnotit, o jak kvalitní výrobek se skutečně jedná a z jakých prvků je kompletován.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim stávajícím zákazníkům a obchodním partnerům za jejich důvěru a rádi přivítáme další nové klienty do naší zákaznické rodiny.

Těšíme se na vaši návštěvu a děkujeme vám za důvěru, kterou v nás vkládáte!

S opravdovou vděčností

Jan Mikisek CEO for Europe