Objevte skutečný klenot mezi vířivými vanami. Královská vana Delphina Royal Vision IV.generace Vás nadchne svou prostorností, kvalitou masážních funkcí i nadčasovým designem, který Vás nepřestane bavit ani po letech.

Tento inovovaný, napříč generacemi oblíbený rodinný supermasážní model nabízí nejen exkluzivní zážitek z masáže, ale i velmi funkční design. Potěší nejen rodiny s dětmi, ale je vhodný i pro ty nejnáročnější klienty, kteří chtějí mít dostatek prostoru a zasloužený komfort.

Oplývá 3 vysoce výkonnými masážními motory a 4. cirkulačním nezávislým motorem. Veškeré atrakce v této vířivé vaně se navíc dají samostatně regulovat.

Nechte hýčkat své tělo desítkami těch nejpropracovanějších masážních trysek na světě, které Vám dovolí se dokonale uvolnit a zrelaxovat, kdykoliv, kdy jen budete potřebovat. Ergonomicky tvarovaná masážní sedátka a lehátka, díky kterým se budete doslova vznášet, a nejvyšší dokonalost řemeslného zpracování, sahající až k těm nejmenším detailům, si Vás získají a Vy nebudete chtít z této vířivky ani odejít.

Odměňte svou mysl i své tělo každý den!