Vířivé vany Canadian SPA International® představují špičkový produkt v oboru venkovního relaxačního zařízení. Tyto vířivé vany se vyznačují nízkoenergetickým provozem, čímž umožňují svým uživatelům užívání bez výčitek po celý rok a zároveň svým zpracováním zabraňují zbytečnému plýtvání energií. Jsme navíc jediní, kteří nabízejí originální homologovaná tepelná čerpadla Module ONE pro vířivé vany a swim spa od stejného výrobce. A to navíc s až 10letou zárukou!

Ve Spa Studiu pro Vás neustále hledáme řešení, jak snižovat Vaše provozní náklady, abyste si své vířivé vany mohli užívat po celý rok bez ohledu na vyúčtování energií. Nabízíme možnost napojení vířivé vany na solární panel, solární systémy a případně tepelná čerpadla. Navíc, poslední generace našich unikátních tepelných čerpadel Module ONE, vyvinutá speciálně pro použití s vířivkami a celoročními bazény, Vám umožní snížit spotřebu energií až o 80 %. Tato čerpadla jsou skutečně jednoduchá na instalaci a obsluhu a mají velmi tichý režim, takže Vás jejich chod při relaxaci nebude naprosto nijak rušit.

 

Všechny tyto výše zmíněné alternativní zdroje energie umožňují uživatelům využívat vířivou vanu s minimálními náklady na ohřev vody. Mezi další alternativy, jak snížit provozní náklady v chladnějších měsících, patří kombinace stávající vířivé vany či swim spa u klienta v propojení s naším novějším, úspornějším tepelným čerpadlem. Naše modely jsou také vybaveny technologickou úpravou pro instalací výměníků tepla s možností napojení na jakýkoliv alternativní energetický zdroj. Tyto speciální výměníky umožňují uživatelům ohřívat, nebo přihřívat vodu i v chladném venkovním prostředí, a to zcela bez závislosti na elektrickém zdroji energie.

Vytváříme a našim zákazníkům i dodáváme vysoce kvalitní produkty, které se mohou pochlubit řadou výhod v oblasti úspory energie. Všechna naše zařízení jsou již univerzálně vybavena nízkoenergetickými pakety, které jsou součástí všech našich vířivých van a zahrnují tepelně izolační výbavu, která zásadně a pozitivním způsobem ovlivňuje teplotní spád. Tyto nízkoenergetické pakety zahrnují vysoký stupeň tepelné izolace sestavené v několika vrstvách a v případě nejvyšších nároků klienta můžeme naše zařízení tepelně izolovat až do teploty -30°C.

Pro lepší budoucnost nás všech se i nadále budeme snažit vytvářet pro naše zákazníky špičkové, vysoce komfortní a maximálně účelové hydro masážní modely vířivých van a swim spa, ve kterých budeme i nadále usilovat o to, abychom dokázali snižovat jejich provozní náklady s použitím úsporných a efektivních technologií, které budou mít pozitivní dopad na životní prostředí a svým uživatelům budou snižovat spotřebu energií.

 

  • Neváhejte nás kontaktovat ohledně konzultace nebo si vyžádejte nezávaznou cenovou nabídku včetně vyřízení dotace na tepelné čerpadlo Module ONE.
  • Dále můžete využít naše mimořádné limitované nabídky na vířivku Mandarin New s výbavou FULL BUSINESS PACKET s tepelným čerpadlem zcela zdarma nebo na vířivku Gigas se zvýhodněnou možností pořízení tepelného čerpadla s 50% slevou pro dosažení 80% úspory za energie.