Proč renovovat vířivku?

Už vás vaše stávající vířivka nebaví nebo jste rekonstruovali a máte dojem, že by se vám najednou domů hodila jiná? Anebo je jednoduše vaše vířivka zašlá, bez života a chcete ji zvelebit, abyste se do ní zas těšili o něco více a znovu byla krásným designovým prvkem vašeho domova? Nebo je s ní snad něco v nepořádku, a to vám znemožňuje ji využívat tak, jako dřív? Pak nezoufejte, nemusíte hned pořizovat novou! Ale je možné si objednat služby společnosti SPA Studio a nechat nás, abychom z vaší vířivé vany „skoro novou“ udělali! Věděli jste, že totiž nabízíme možnost její kompletní renovace?

Kromě toho, že vám vířivku jakékoliv značky můžeme servisovat, dokážeme ji i opravit. Ať už se jedná o opravu či výměny kompletních technologií, masážních motorů, starého ovládacího panelu za nový nebo čehokoliv jiného, můžete se na nás spolehnout. Disponujeme většinou komponentů od všech výrobců vířivých van na trhu, a co víc – máme je SKLADEM. A pokud ne, dokážeme je objednat nebo navrhnout adekvátní náhradu konkrétního dílu.

Ale TÍM TO NEKONČÍ! My vám ji dokážeme zvelebit! Je obložení vaší vířivé vany vyšisované od slunce, poškrábané nebo ztrouchnivělé? Nevadí, poradíme si s tím! Máme opravdu široké spektrum servisních pracovníků, kteří dokážou obsáhnout veškeré práce s renovací vířivé vany související. Ať už mluvíme o truhlařině či lakýrnictví, my se nezalekneme ničeho.

 

Jak probíhá renovace?

Náš profesionálně zaškolený tým k vám dorazí na předem domluvenou obhlídku vířivé vany. Na této obhlídce naši technici zhodnotí, zda je třeba vířivku převézt na naši dílnu nebo je možné vířivku zrenovovat přímo u vás doma. Následně proběhne kompletní fotodokumentace vířivky, na jejímž základě vám dodáme vizualizaci, návrh na postup renovace a následné nacenění celé služby. V návaznosti na to si vy vyberete prvky, které preferujete a chcete u své vířivky zrenovovat či změnit.

V případě, že je třeba renovovat vířivou vanu na naší dílně, tak vás můžeme ubezpečit, že vana projde před svým odjezdem zpět k vám několikadenními důkladnými technickými i tlakovými zkouškami.

Samozřejmostí je, že na veškeré nové díly a na práci je dvouletá záruka, protože si za svým dílem 100% stojíme.