Vířivka Corall představena jako novinka roku a unikát své kategorie

Rádi bychom Vás seznámili s unikátní vířivou vanou Corall. Tato menší modelová variace má ve svém rodném listě svou svého většího předchůdce vířivou vanu PUERLA. Je to právě již dlouhou dobu velmi oblíbená vířivá vana Puerla, která dala vzniknout této své menší příbuzné.

Existuje mnoho menších nebo dokonce malých vířivých van, ale hlavní podstata vířivé vany by měla být vždy zachována. Hovoříme především o funkčnosti, praktičnosti a vůbec inteligenci toho proč a k čemu byla vířivá vana vytvořena. Každá vířivá vana se liší od druhé v detailech, některé modely ale zásadně.

Velice často se můžete u menších a velmi kompaktních modelů vířivých van setkat s koncepčním problémem, který není na první pohled rozeznatelný. Ukazujeme na omezený komfort, na dispozice které nabízí různé typy masáže ale ani člověk s průměrnou tělesnou výškou je nemůže pohodlně využít neboť svou výškou je zcela mimo zadání. Efektivita masážního zařízeni u takových modelů je téměř nulová. Upozorňujeme všechny zájemce o malé modely vířivých van, aby pečlivě vybíraly, který model tvarem, provedením a vybavením je pro ně nejvhodnější. Menší neznamená vždy praktičtější a větší neznamená vždy vhodnější, nebo komfortnější.

Právě vířivá vana Corall je kombinací všech podstat které by vířivá vana měla nabízet a obsahovat v propojení s nejvyšším komfortem a vnitřní prostorem, který vířivka své velikosti vůbec může mít. Navštivte naše showroomy a nechte si odborně a objektivně poradit od našich profesionálních prodejců. Budeme se na Vás těšit.