Vířivka v organickém designu vhodná i do klasického prostředí

Jako inspirativní vizuál jsme pro Vás připravili vířivou vanu Gladius zapuštěnou do venkovní terasy u domu. Pokud se rozhodnete k nákupu vířivé vany, doporučujeme již na začátku výběru pracovat s konkrétní představou o jejím uložení.

Nejvhodnější místo pro usazení vířivé vany si ale mnohdy žádá určité terénní či konstrukční úpravy. Pokud se však podaří, vířivou vanu uložit esteticky v propojení s okolní funkčností získává majitel několik přidaných a praktických hodnot navíc. Optimální řešení uložení je však odvislé od několika faktorů, které mi budoucí majitel měl o své vířivé vaně vědět již předem, nejlépe ještě před jejím zakoupením. Velikost, orientace či uspořádání dispozic má celkový význam na správnou funkci vířivé vany nejen v exteriéru ale obzvláště v interiéru.

Pravé místo pro vířivou vanu vybírejte s citem pro estetičnost s nejvyšším důrazem na praktičnost a bezpečnost. Podle výšky, tvaru a velikosti vířivé vany je možné vytvořit několik nejčastějších variant usazení. Zohledňujte, zda do vířivé vany budou vstupovat děti, či osoby s pohybovým omezením. Velmi krásná varianta může úplného zapuštění, nebo varianta částečně zapuštěná. V případě nekonkrétních představ jsem schopni Vám Vaši představu vytvořit a skutečné realitě se maximálně přiblížit. Přejeme Vám šťastnou volbu a mnoho krásných zážitků s novou vířivkou.