Canadian Spa International® - rodinné venkovní vířivky do malých prostor

Lidé často opustí myšlenku pořídit si vlastní vířivku jen proto, že mají k dispozici pouze omezený prostor. Jsou zkrátka přesvědčeni, že se jim vířivka do omezeného prostoru na malé zahrádce nebo terase nemůže vejít. Opak je ale pravdou. Existuje několik modelů vířivek, které nepotřebují tolik místa. Mají stejné funkce jako velké vířivky a jejich jedinou nevýhodou je, že se do nich zpravidla vejdou maximálně 2-3 osoby.

Máte pouze malou zahrádku nebo terasu a přáli byste si mít k dispozici vlastní venkovní vířivku? Pak vás jistě potěší informace, že je to možné. Níže představujeme několik menších modelů vířivek, které jsou vhodné právě do omezených prostor.

Vířivka Manta

Vířivka Manta je skvělou variantou vířivé vany určené pro menší prostory. Nabízí dokonalou hydromasáž zaměřenou především na svaly krční páteře a pohodlně se do ní vejdou 2 osoby. Tato malá vířivka potěší každého, kdo má vysoké nároky a málo místa.

Vířivka Lara Mini

Lara Mini je dalším minimalistickým modelem velmi praktických tvarů, který poskytne pohodlnou relaxaci až 3 osobám. Tato vířivka se zaměřuje na dokonalou hydromasáž celého těla okořeněnou o inteligentní náladové světlo. Ideální je i pro romantický večer ve dvou. Veškeré ovládací systémy nabízí uživatelům intuitivní obslužnost díky přehlednému zobrazení všech funkcí na displeji.

Vířivka Corall

Vířivka Corall je luxusním modelem limitovaných rozměrů, přesto však uvnitř prostorná tak, aby nabídla vysoký komfort pro relaxaci v teplé vodě až 3 osobám. Každému zákazníkovi je možné sestavit osobní masáž na míru díky víceúrovňovým regulačním systémům. Samozřejmostí je také bezdrátové ovládání a řízení vířivky prostřednictvím Wi-Fi.