Ovládací technologie

Sauny MEXDA jsou standardně vybaveny a osazeny špičkovým dotykovým panelem, který je možný ovládat nejen jemným dotykem, ale také luxusní dálkovou ovládací jednotkou. Materiálové provedení syntetických částí jednotky a ovládacího panelu je odolné vůči vysokým teplotám i vlhku.

Celoskleněné dveře a stěny

Velky důraz se u kvality celkového zpracování každé sauny MEXDA klade i na veškeré skleněné prvky. Tloušťka skleněných stěn celoskleněných dveří je jasným ukazatelem úrovně kvality každé sauny. Veškeré skleněné stěny jsou vyrobeny z 10mm tlustého skla a u skleněných dveří je použité 8mm sklo.

Celková koncepce provedení

Každý nedílný prvek je zpracován do nejmenšího detailu a vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Standardem jsou pochozí rošty z cedrového materiálu, široké ABACHI lavice o šíři 550-700mm dle velikosti saunového modelu. Opěrky zad, podhlavníky jsou vyrobeny ze stejnorodého špičkového materiálu.

Nadstandardní výbava

Součástí každého luxusního saunového paketu je náladové LED osvětlení, které imituje barevné nebe. Dalším nedílnou součástí je audio systém, který dotváří atmosféru a velmi citlivě přispívá k celkové relaxaci těla i duše. V rámci vhodné dispozice sauny je interiérovou součástí kamenná stěna.

Nerezové prvky

Vysoký stupeň zpracování vyžaduji velký důraz i na malé součásti a komponenty, kterými je sauna osazena. Luxusní nerezové madlo je vizitkou každé sauny. Nerezové panty a jejich zpracování je zase velmi důležité pro dlouhodobou funkčnost a bezpečí při používání saunových dveří.

Záruční doba

– 5 let na kamna – 10 let na sklo – na klasickou saunu 2 roky