Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…
Aromaterapie do venkovních vířivek Canadian Spa

Nejefektivnější a nejúčinnější aromaterapie do vířivky

Připravili jsme pro Vás unikátní řadu aromaterapie s nejsilnějšími aroma složkami na našem trhu. Unikátní určenou výhradně do vířivých van se zesíleným efektem horkých koupelí. Nová řada americké aromaterapie Rx Therapy je jedna z nejefektivnějších vonných esencí s ozdravnými a rehabilitačními účinky s rozšířenou nabídkou.

Mezi poslední novinky amerického výrobce byly zařazeny formule se speciální detoxikační složkou a velmi oblíbené se staly také balíčky určené pro náročnější uživatele, kteří od své lázně očekávají i uvolnění horních cest dýchacích a zvolí například variantu s respiračními účinky. Každý produkt z řady Rx nabízí svému zákazníkovi úzce orientované produkty které mu mohou přinést nejen efektivní blahodárnost ale obrovskou úlevu.