Vážení zákazníci, všechny naše prodejny jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…
Celoroční venkovní vířivka - zahradní spa do každého počasí pro čtyři roční období

Prodáváme vířivku i swim spa do každého počasí pro čtyři roční období

Všem našim zákazníkům doporučujeme nákup vířivé vany ve venkovním provedení. Taková koncepce se může poté využívat celoročně při velmi ekonomických provozních nákladech a totéž platí také v případě SWIM SPA.

Díky několika vrstvám celoplošné sendvičové tepelné a inteligentní izolace s reflexními elementy je možné vířivku uložit i do interiéru či uzavřených prostor. Vířivé vany Canadian Spa uložené ve středoevropském klimatu nejsou vystavovány extrémnímu počasí a proto je jejich energetický provoz velmi ekonomický. Z těchto praktických důvodů doporučujeme vířivé vany i swim spa ukládat běžným způsobem za určitých technologických podmínek do venkovních dispozic pro nejintenzivnější pocitový zážitek.

Velimi vhodné je pak vířivku nebo swim spa esteticky zakomponovat tak, aby ve svém prostředí působila vyváženým dojmem a maximálně stylově.