Rok 2023 přináší novou převratnou inovaci v oblasti relaxace a péče o tělo – vířivou vanu Natura

Tento dvoulehátkový super výkonný model se pyšní zcela výjimečnými vlastnostmi, které zajišťují nezapomenutelný zážitek. S jeho jedinečnou silou a výjimečně řešenou ergonomií formy představujeme vůbec nejlepší volbu pro ty, kteří touží po dokonalém zážitku ve dvou lehátkách. Maximální odpočinek, pohodlí, výkon a regenerace. To je hlavní společné téma tohoto modelu. Vířivá vana Natura může být vybavena nejmodernější a nejvýkonnější americkou sestavou trysek CMP® Endorphin Jets, které díky maximálně výkonným americkým vodním čerpadlům WATERWAY® zajišťují výjimečnou masážní sílu. Nepřekonatelný počet systematicky umístěných masážních prvků zajišťuje, aby lidské tělo levitovalo pouze na tryskách, což je ve světě vířivých van absolutním masážním vrcholem, jaký lze vůbec od vířivé vany získat. Každá tryska je pečlivě umístěna tak, aby cíleně hloubkově masírovala aktivní svalové části těla a odstraňovala napětí a stres. Intenzita masáže je plně nastavitelná podle individuálních preferencí uživatele, což umožňuje přizpůsobit si a přesouvat masáž přesně dle požadavků do různých části těla.

Design vířivé vany Natura je nejen esteticky působivý, ale i funkční. Její elegantní linie a moderní vzhled přinášejí do prostoru dotek luxusu a elegance. Vířivá vana je navržena tak, aby se dokonale přizpůsobila tvaru těla, což zajišťuje pohodlné a ergonomické chytré ležení. Prostorný interiér tohoto modelu poskytuje dostatek místa i pro vyšší a korpulentní osoby.

Při vývoji vířivé vany Natura byl největší důraz kladen na ergonomii a výkon pro svého uživatele. Špičkové materiály a nejmodernější technologie jsou doplňující garancí kvality tohoto mimořádného modelu, který změnil pravidla a úspěšně předběhl svou dobu.

Prohlédněte si vířivku NATURA, případně vybírejte z dalších modelů v naší nabídce vířivých van.